Италија је победила Енглеску са 2: 1 у свом деби мечу на Светском првенству

Сви су оценили да је то "одличан меч, одигран с класом и великодушношћу: синоћ је Италија победила Енглеску са 2: 1 у дебију на Светском првенству". Упркос великој влажности на стадиону Манаус, за коју се много страховало, и упркос одсуству Буфона, повређеног, Италија је кући однела први, одличан резултат, голом Марцхисиа у 35. минуту на одличном додавању. Пирло, велики директор целу игру.

© веб

После само два минута, на 37 ", стигао је хладан туш: Италија је била ометена на тренутак и Енглез Стурридге је погодио на додавање Роонеија, победивши нашег голмана Сиригуа. Игра се отегла до краја првог полувремена, са само неколико бљескова и покушај Балотеллија, с времена на време показује да је напуштен на противничкој половини.

Такође видети

Продорна имена: абецеда украса тела

Тетоважа иза уха: ново оружје завођења?

Приликом наставка, формација се не мења. И то функционише, јер већ при 50 "Цандреви је потребан центаршут испод гола за Балотеллија, који са лакоћом постиже други гол Италије. Тада, наравно, Италија започиње опуштену и не баш агресивну игру, да задржи резултат.И све би се одвијало тихо да није било слободног ударца повереног Пирлу, који погађа пречку прилазећи трећем голу, који никада не стиже. одличних 2-1, доћи ће тренутак за сусрет са Костариком, петак 20. јуна, свеж из невероватне победе против фаворита Уругваја, пораженог са 3-1.